Basen Miejski Ostrów Wielkopolski

Basen Miejski „Olimpijska” w Ostrowie to obiekt posiadający bardzo dużo atrakcji, które z pewnością umilą czas każdej osobie spragnionej słońca czy wody. Jest to obiekt odpowiedni zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych czy też osób starszych. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Basen Miejski „Olimpijska” posiada takie urządzenia rekreacyjne jak, m.in.: sztuczną rzekę, ławki podwodne z masażem powietrznym, grotę sztucznej fali, masaż karku, masaż ścienny z ławką, gejzery powietrzne, grzybki wodne, leżanki powietrzne, zjeżdżalnie dla dzieci i zjeżdżalnie dla dorosłych, zabawki wodne dla dzieci.

Do dyspozycji mamy również tarasy ziemne, trawiastą plażę o powierzchni ponad 3 000 m2. Na basenie znajdziemy również brodziki do stóp, latarnie.

Osoby lubiące aktywny wypoczynek mogą skorzystać z boiska do siatkówki plażowej.

 

Cennik biletów wstępu i godziny otwarcia Basenu Miejskiego.

 

Basen Miejski Ostrów Wielkopolski

Cena biletu dotyczy jednorazowego wejścia na teren basenu, a pobyt nie ma ograniczeń czasowych. Oznacza to, że kupując bilet, możemy przebywać na terenie basenu przez cały dzień.

Basen Miejski otwarty jest w okresie do czerwca do września przy czy godziny otwarcia uzależnione są od konkretnego miesiąca.

Basen Miejski czynny jest:
w czerwcu w godz. 10:00 – 19:00,
w lipcu i sierpniu od pon. do piąt. w godz. 10:00 – 21:00, w sob., niedz. i święta 10:00 – 22:00,
we wrześniu od pon. do piąt. w godz. 14:00 – 19:00, w sob. i niedz. 12:00 – 19:00.

 

 

Galeria zdjęć zrobiona podczas otwarcia basenu w Ostrowie.

 

Informacja aktualna na dzień 25.03.2018

Więcej informacji odnośnie basenu znajdziemy na: https://www.facebook.com/BasenMiejskiOlimpijska/