zdjęcie poglądowe, fot: pixabay.com

Ostrowscy policjanci ustalili dwoje 19-latków, którzy przywłaszczyli sobie zagubiony portfel z pieniędzmi i dokumentami. Moment przywłaszczenia zarejestrowała kamera monitoringu.

31 lipca policjanci otrzymali informację o przywłaszczeniu portfela z pieniędzmi i dokumentami, który pokrzywdzony mężczyzna zgubił przed jednym z ostrowskich sklepów. Jak poinformował policjantów mężczyzna, gdy po chwili wrócił w rejon placówki portfela już nie było.

W toku czynności policjanci ustalili, że zdarzenie to zarejestrowała kamera. Ostrowscy kryminalni po przejrzeniu monitoringu ustalili sprawcę i pojechali do miejsca zamieszkania kobiety widocznej na nagraniu.

Podczas rozmowy z policjantami 19-latka przyznała się do zabrania portfela i dodała, że portfel przekazała koledze, z którym podzieliła się znalezioną gotówką. Policjanci w całości odzyskali utracone mienie. Kobieta oraz mężczyzna usłyszeli już zarzuty.

Policjanci przestrzegają, że rzecz znalezioną należy zwrócić prawowitemu właścicielowi, zgłosić ten fakt na Policję lub zanieść do biura rzeczy znalezionych.

Zobacz również: Zatrzymano 20-latka z narkotykami. Razem z nim były dwie osoby nieletnie, które nie powróciły do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments