fot: KPP Ostrów

W piątek, 27 grudnia policjanci drogówki zatrzymali do kontroli 23-letniego kierowcę BMW. Mężczyzna jechał w terenie zabudowanym ponad 130km/h. 23-latek za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem i stracił prawo jazdy.

W ubiegły piątek, po 8.00 w miejscowości Sławin policjanci Wydziału Ruchu Drogowego dokonali pomiaru prędkości pędzącego BMW. Kierowca, w terenie zabudowanym jechał z prędkością ponad 130km/h.

23-latkowi z powiatu ostrowskiego zostało zatrzymane prawo jazdy na 3 miesiące, a za popełnione wykroczenie został on ukarany mandatem.

Przypominamy, że jeśli kierowca mimo zatrzymanego prawa jazdy dalej będzie prowadzić auto bez uprawnień, okres ten przedłuży się do sześciu miesięcy, a kolejne zatrzymanie bez prawa jazdy, zakończy się cofnięciem uprawnień i koniecznością ponownego zdawania egzaminu.

Policjanci ostrowskiej komendy apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę na drogach. Pośpiech, roztargnienie oraz nieodpowiedzialność mogą doprowadzić do utraty zdrowia, a nawet życia.

Zobacz również: Wypadek na rondzie bankowym. Kierujący BMW wjechał Renault Scenic
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments