Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie wyglądał inaczej niż do tej pory. Wydarzenia będą obywały się głównie online, jednak na ulicach Ostrowa będą oczywiście kwestować wolontariusze z serduszkami.

Podczas tegorocznego finału w ramach relacji LIVE, którą będzie można oglądać m.in na facebookowym profilu ostrowskiego sztabu WOŚP będziemy mogli zobaczyć występy grup tanecznych i wokalnych, pokaz ratowniczy OSP Ostrów “Ratujemy i Uczymy Ratować”, Światełko do Nieba, Koncert gwiazdy – zespół TACY NIE INNI.

Imprezy towarzyszące Finałowi:

5. edycja “Kropla Krwi” – 31 stycznia 2021 r. od godziny 8:00 do 12:00 rejestracja w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Oddział terenowy Ostrów Wielkopolski ul. Limanowskiego 20-22 (szpital)

Zumba Fitness dla WOŚP – 31 stycznia 2021 r. godz. 17.00.

Morsy Ostrów “Morsujemy z Radością” – 31.01.2020 r. godzina 12:00 Piaski-Szczygliczka (mały zbiornik)

W tym roku licytacje odbędą się w wyjątkowy sposób, mianowicie podczas transmisji live w dniu Finału. Wszyscy chętni do zakupu, za pomocą pięciu numerów telefonów będą mogli wziąć udział w licytacji.

Na naszym portalu oczywiście poinformujemy w sobotę o dokładnym harmonogramie 29. Finału WOŚP, pełnej liście przedmiotów do licytacji oraz o jakich godzinach będzie można je licytować. Przedmioty na licytację można jeszcze przynosić (do czwartku) i zostawiać w impresariacie OCK ul. Wolności 2, Ostrów Wielkopolski.
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments