Policjanci z Kalisza zatrzymali 40-letniego mieszkańca powiatu ostrowskiego podejrzanego w sprawie szczególnie zuchwałych kradzieży. Mężczyzna wyrywał kobietom torebki.

Do wszystkich kradzieży doszło w styczniu bieżącego roku na terenie Kalisza, a schemat działania sprawcy był za każdym razem podobny. Najpierw wybierał swoją ofiarę, obserwował ją, a następnie podchodził od tyłu i wyrywał torebkę. Łupem sprawcy padały znajdujące się wewnątrz dokumenty, pieniądze, karty bankomatowe i telefony. Wszystkie osoby pokrzywdzone w tej sprawie, to starsze kobiety.

Jak informują kaliscy policjanci złodziej działał z zaskoczenia, a pokrzywdzone kobiety, nie były w stanie podać rysopisu sprawcy, ze względu na dynamikę całego zajścia.

Ostatecznie policjanci Wydziału Kryminalnego KMP w Kaliszu wytypowali sprawcę pięciu tego typu przestępstw. Okazało się, że to 40-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, który został zatrzymany. Za dokonanie kradzieży zuchwałej grozi mu kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Zobacz również: Szykują się utrudnienia w ruchu. Protestować będą rolnicy
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments