41-letni mężczyzna, który psychicznie i fizycznie znęcał się nad rodziną musi opuścić miejsce zamieszkania na okres trzech miesięcy oraz ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych.

Ostrzeszowscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące 41-letniego mieszkańca Grabowa nad Prosną, który w miejscu zamieszkania wszczął awanturę wobec swoich dzieci.

Jak ustalili policjanci mężczyzna w okresie od stycznia 2016 roku do chwili obecnej, znajdując się pod wpływem alkoholu wszczynał awantury domowe, podczas których w sposób obraźliwy zwracał się do swojej żony oraz dzieci, popychał ich, ośmieszał oraz zadawał uderzenia.

Został on zatrzymany, jednak odmówił poddania się kontroli stanu trzeźwości jak i badaniu lekarskiemu, a podczas podejmowanych wobec niego czynności przez cały czas był silnie wzburzony oraz utrudniał wykonanie czynności.

Wszczęto przeciwko 41-latkowi postępowanie z art. 207 kodeksu karnego w kierunku psychicznego i fizycznego znęcania się nad rodziną, którego finałem było zastosowanie wobec niego dozoru policji, zakazu kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonych oraz nakazu opuszczenia na okres trzech miesięcy miejsca zamieszkania.

Zobacz również: Pielęgniarki, które fałszowały certyfikaty covidowe aresztowane na 3-miesiące
ŹRÓDŁOKPP Ostrzeszów
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments