41-latka z naszego regionu, na jednej z platform sprzedażowych znalazła „super ofertę cenową” na markowe urządzenie do stylizacji włosów. Otrzymała jednak bezwartościowy przedmiot.

Kobieta postanowiła skorzystać z „super oferty” znalezionej na popularnej platformie z ogłoszeniami i kupić markową suszarkę do włosów, gdzie sprzedający wystawił ją za niską kwotę 400 złotych. Kobieta uzgodniła szczegóły i złożyła zamówienie.

Paczka pobraniowa została dostarczona za pośrednictwem firmy kurierskiej i odebrał ją jeden z domowników. Kiedy 41-latka wróciła do domu i sprawdziła zawartość okazało się, że w środku jest inny, bezwartościowy przedmiot. Kobieta od razu próbowała wyjaśnić sytuację ze sprzedającym, ale już po chwili została zablokowana.

O całej sytuacji natychmiast powiadomiła Policję. Funkcjonariusz z Wydziału Dochdzeniowo-Śledczego, który przyjmował zawiadomienie w tej sprawie natychmiast skontaktował się z firmą kurierską, która dostarczała przesyłkę. Szybkie działanie pozwoliło zatrzymać realizacje przelewu. 41-latka już wkrótce odzyska pieniądze.
ŹRÓDŁOKMP Kalisz
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments