Podczas mistrzostw Polski w kickboxingu w formula full-contact, które odbyły się w Stębarku zawodnicy Kick-Boxing Club Poprawa zdobyli łącznie 5 medali (1 złoty, 2 srebrne i 2 brązowe).

Mistrzem Polski w kategorii 60kg został Marcin Raszewski, który zwyciężył we wszystkich swoich trzech pojedynkach.

– Brawa dla 16-latka, który trenuje dopiero 2 lata, a dzięki swojej pracowitości poczynił bardzo duże postępy. Zwyciężając Mistrzostwa w Stębarku znajdzie się w Kadrze Narodowej Juniorów – mówi trener Radosław radomski

Natomiast Maksymilian Klein był bardzo bliski złotego medalu. 15-latek doszedł do finału, w którym jednak lepszy okazał się od niego Patryk Szabunia ze Strzelec Krajeńskich.

Z dobrej strony zaprezentowali się także seniorzy. Mateusz Kupijaj walcząc jedną ręką awansował do finału, jednak z powodu kontuzji musiał niestety odpuścić rywalizacje o złoto z Oskarem Sobańskim. Wywalczył tym samym v-ce Mistrzostwo Polski. Brązowe medale zdobyli w swoich kategoriach Piotr Tomczak oraz Weronika Szymczak.

W mistrzostwach wystąpił również Damian Walosczyk, który na początku turnieju trafia na wybranego później najlepszym zawodnikiem turnieju Patryka Możdżyńskiego i odpadł z rywalizacji w swoim debiutanckim starcie w Mistrzostwach Polski. Natomiast Wiktor Działocha oraz Filip Śronek odpadli z turnieju po zaciętych walkach z późniejszymi zwycięzcami swoich kategorii.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments