Na portalu zrzutka trwa zbiórka dla 8-letniej Nadii u której zdiagnozowano chorobę nowotworową – ostrą białaczkę szpikową.

– Nadia jest wesołą, aktywną i kochającą swoje młodsze rodzeństwo 8 letnią dziewczynką. Z niecierpliwością czeka na narodziny siostry. Niestety na początku roku Nadia złapała infekcje, dodatkowo miała opuchnięta wargę. Lekarz rodzinny po zbadaniu córki stwierdził zapalenie oskrzeli i lekkie odwodnienie spowodowane gorączka. Następnego dnia po wieczornej inhalacji, Nadia powiedziała nam, ze gorzej jej się oddycha. Natychmiast pojechaliśmy do szpitala. Pani doktor po podłączeniu pulsykometru zdecydowała o zastrzyku i inhalacji z tlenem, z powodu niskiej saturacji. Następnie, ze względu na brak poprawy skierowała nas na oddział pediatryczny – czytamy na stronie zbiórki.

Kolejne badanie potwierdziły ostrą białaczkę szpikową. Dziewczynka została przetransportowana do Szpitala Klinicznego w Poznaniu, w którym przebywamy cały czas.

– Codzienne badania, których nazwy niektórych z nich ciężko wymówić, chemioterapia, kroplówki, zastrzyki, zabiegi. Nam, rodzicom ciężko w ogóle patrzeć na to wszystko, jednak Nadia dzielnie znosi wszystko. Niestety, przez chorobę musiałem zrezygnować z pracy, aby być z córka i być przy niej w trakcie tej okropnie trudnej walki. Żona, z racji tego, że na czwartego lutego ma termin porodu nie może zostać z Nadia w szpitalu, a nie wyobrażamy sobie, żeby została tam sama. Dlatego prosimy Was o wsparcie, aby pomóc nam w pokryciu dodatkowych kosztów związanych z leczeniem. Chcielibyśmy również kupić Nadii perukę, żeby w jak najmniejszym stopniu odczuwała brak włosów po chemioterapii – czytamy na stronie zbiórki.

Pomóc można poprzez wpłaty na stronie zbiórki https://zrzutka.pl/ru9jk7 lub udział w aukcjach charytatywnych https://www.facebook.com/groups/3396480390604733

Zachęcamy również do udostępniania informacji o prowadzonej zbiórce. Nigdy nie wiadomo, kto będzie mógł pomóc.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments