Podczas Mistrzostw Makroregionu U16 w Szczecinie obejmującym województwa Wielkopolskie i Zachodniopomorskie zawodnicy KS Stal La Ostrów Wielkopolski zdobyli 8 medali oraz 33,5 pkt we współzawodnictwie sportowym.

Bardzo dobrze pobiegły wystawione, aż 3 sztafety kobiet, gdzie 2 miejsce zdobyła sztafeta w składzie Gaba Galusińska, Marysia Błaszczyk, Maja Kaźmierczak, Ola Andraszak. 5 miejsce wywalczyła sztafeta w składzie Lena Bierła, Oliwia Górska, Olga Wolicka, Lena Witek, a 7 zdobyły Lilli Adissou, Wiktoria Kałajak, Amelia Siewiera, Weronika Ratajszczyk.

Sztafeta męska 4x100m ustanowiła najlepszy wynik w tym momencie w Polsce w tej kategorii wiekowej. Sztafeta w składzie Kuba Adamek, Nataniel Jędrajczyk, Tymek Nowak i Eryk Krakowski uzyskała 45,19s i zdobyła złoty medal.

W biegu na 1000m zwyciężyła Weronika Dudzińska ustanawiając nowy rekord życiowy.

Złoty medal zdobył również Eryk Krakowski w biegu na 100m. Eryk wywalczył również srebrny medal w skoku w dal z rezultatem 6,17m – uzyskując jednocześnie rekord życiowy.

Zawodnicy KS Stal LA zdobyli równie 3 brązowe medale. Ola Andraszak w skoku w dal, Gabrysia Galusińska w skoku wzwyż oraz Tymek Nowak w biegu na 300m.

Pozostałe rezultaty ostrowskich zawodników:

4 miejsce – Gaba Galusińska w skoku w dal z wynikiem 5.10m rekord życiowy o ponad 20 cm)

4 miejsce – Ola Andraszak w wieloskoku z wynikiem 10.72m PB

5 miejsce – Kuba Adamek w skoku w dal z wynikiem 5.80m PB

5 miejsce – sztafeta II chłopaków 4x100m z wynikiem 48.25s (Norbertł Orłowski, Mikołaj Muss, Karol Pałatyński, Dominik Kaźmierczak)

5 miejsce – sztafeta II dziewczyn 4x100m z wynikiem 53.58s (Lena Bierła, Oliwia Górska, Olga Wolicka, Lena Witek)

6 miejsce – Amelia Siewiera w skoku w dal z wynikiem 4.92m PB

6 miejsce – Maria Błaszczyk w wieloskoku z wynikiem 10.01 – debiut

7 miejsce – Mikołaj Muss w skoku w dal z wynikiem 5.65m PB poprawione o ponad 30cm!

7 miejsce – sztafeta III dziewczyn z wynikiem 53.85s (Lilli Adissou, Wiktoria Kałajak, Amelia Siewiera, Weronika Ratajszczyk)

10 miejsce – Maria Błaszczyk w biegu na 100m – 13.43s

10 miejsce – Norbert Orłowski w wieloskoku – 10.80m – debiut

10 miejsce – Oliwia Górska w biegu na 300m – 45.42s

11 miejsce – Nataniel Jędrajczyk w biegu na 100m – 12.13s

12 miejsce – Amelia Siewiera w biegu na 80 ppł – 14.02s

12 miejsce – Maja Kaźmierczak w biegu na 100m – 13.56s PB

13 miejsce – Weronika Ratajszczyk w skoku wzwyż – 135cm PB

14 miejsce – Olga Wolicka w skoku w dal – 4.62m PB

16 miejsce – Dominik Kaźmierczak w biegu na 100m – 12.30s

17 miejsce – Wiktoria Kałajak w biegu na 100m – 13.93s

18 miejsce – Hania Buczek w skoku w dal – 4.48m

19 miejsce – Lena Witek w skoku w dal – 4.47m

19 miejsce – Olga Wolicka w wieloskoku – 9.12m – debiut

20 miejsce – Laura Kaźmierczak w wieloskoku – 9.07m – debiut

20 miejsce – Oliwia Chytrowska w biegu na 300m – 49.40s – debiut

21 miejsce – Lilli Adissou w biegu na 100m – 14.00s

23 miejsce – Karol Pałatyński w biegu na 100m – 12.94s PB

25 miejsce – Lena Bierła w biegu na 100m – 14.15s

26 miejsce – Wiktoria Szczepańska w biegu na 600m 2.07.94 PB

27 miejsce – Asia Stodolna w skoku w dal – 3.58m

35 miejsce – Laura Kaźmierczak w biegu na 100m – 14.60s


Gratulujemy doskonałych rezultatów i wyników.




Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

Gratulacje dla wszystkich. 👍