9. edycja OLPNA dla WOŚP. Harmonogram spotkań

0

Dzisiaj rozpocznie się dwudniowy turniej piłkarski OLPNA dla WOŚP podczas którego na hali Szkoły Podstawowej nr 7 w Ostrowie swoje spotkania w szczytnym celu rozegra 40 zespołów. Stowarzyszenie OLPNA gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy od 9 lat, podczas których udało się zebrać blisko 55 tysiące złotych.

Harmonogram godzinowy spotkań 9. edycja OLPNA dla WOŚP !!

Sobota 11.01.2020 rok

✅ Grupa A
9:00 NSC – OGNIWO ŁĄKOCINY
9:12 AUTOMECHANIKA USUWANIE WGNIECEŃ CIELUCH – INSTALATOR
9:24 KULTYWATOR – NSC
9:36 OGNIWO ŁĄKOCINY – AUTOMECHANIKA USUWANIE WGNIECEŃ CIELUCH
9:48 INSTALATOR OSTRÓW WLKP – KULTYWATOR
10:00 NSC – AUTOMECHANIKA USUWANIE WGNIECEŃ CIELUCH
10:12 OGNIWO ŁĄKOCINY – INSTALATOR OSTRÓW WLKP
10:24 KULTYWATOR – AUTOMWCHANIKA USUWANIE WGNIECEŃ CIELUCH
10:36 NSC – INSTALATOR OSTRÓW WLKP
10:48 OGNIWO ŁAKOCINY – KULTYWATOR

✅ Grupa B
11.00 INNOVARE – FC WALKIELONA
11.12 ZIELONY SWIAT – KS POGOŃ
11.24 MDM KOMPUTERY – INNOVARE
11.36 FC WALKIELONA – ZIELONY ŚWIAT
11.48 KS POGOŃ – MDM KOMPUTERY
12.00 INNOVARE – ZIELONY ŚWIAT
12.12 FC WALKIELONA – KS POGOŃ
12.24 MDM KOMPUTERY – ZIELONY ŚWIAT
12.36 INNOVARE – KS POGOŃ
12.48 FC WALKIELONA – MDM KOMPUTERY

✅ Grupa C
13.00 NOWICJUSZE – WICHER
13.12 OCTAGON OGRODEX TEAM – OZM OUTSIDERS
13.24 WKS WEGRY – NOWICJUSZE
13.36 WICHER – OCTAGON OGRODEX OSTRÓW
13.48 OZM OUTSIDERS – WKS WĘGRY
14.00 NOWICJUSZE – OCTAGON OGRODEX OSTRÓW
14.12 WICHER – OZM OUTSIDERS
14.24 WKS WEGRY – OCTAGON OGRODEX OSTRÓW
14.36 NOWICJUSZE – OZM OUTSIDERS
14.48 WICHER – WKS WĘGRY

✅ Grupa D
15.00 PHU ELZBYCH – REGIONALNI
15.12 SEZONOWCY POWRÓT KRÓLA – AKP-EW TRANS OSTRÓW
15.24 PRZYJACIELE – PHU ELZBYCH
15.36 REGIONALNI – SEZONOWCY POWRÓT KRÓLA
15.48 AKP-EW TRANS OSTRÓW WLKP – PRZYJACIELE
16.00 PHU ELZBYCH – SEZONOWCY POWRÓT KRÓLA
16.12 REGIONALNI – AKP EW TRANS OSTRÓW WLKP
16.24 PRZYJACIELE – SEZONOWCY POWRÓT KRÓLA
16.36 PHU ELZBYCH – AKP EW-TRANS OSTRÓW
16.48 REGIONALNI – PRZYJACIELE

✅ Grupa E
17.00 CITROEN SZTUKOWSKI – DEPORTIVO MEDELIN
17.12 – 17.22 STELMAX – DEAF FUTSAL
17.24 WWW.POKOJTYPEROW.PL – CITROEN SZTUKOWSKI
17.36 DEPORTIVO MEDELIN – STELMAX
17.48 DEAF FUTSAL – WWW.POKOJTYPEROW.PL
18.00 CITROEN SZTUKOWSKI – STELMAX
18.12 DEPORTIVO MEDELIN – DEAF FUTSAL
18.24 WWW.POKOJTYPEROW.PL – STELMAX
18.36 CITROEN SZTUKOWSKI – DEAF FUTSAL
18.48 DEPORTIVO MEDELIN – WWW.POKOJTYPEROW.PL

✅ Grupa F
19.00 OKS OSTRÓW – SLEPY I PRZYJACIELE
19.12 FC WĘŻOWE ŻELKUSIE – PLECAK KAMILA
19.24 LKS ORZEŁ FA – OKS OSTRÓW
19.36 ŚLEPY I PRZYJACIELE – FC WĘŻOWE ŻELKUSIE
19.48 PLECAK KAMILA – LKS ORZEŁ FA
20.00 OKS OSTRÓW – FC WĘŻOWE ZELKUSIE
20.10 SLEPY I PRZYJACIELE – PLECAK KAMILA
20.24 LKS ORZEŁ FA – FC WĘŻOWE ŻELKUSIE
20.36 OKS OSTRÓW – PLECAK KAMILA
20.48 ŚLEPY I PRZYJACIELE – LKS ORZEŁ FA

Niedziela 12.01.2020 r.

✅ Grupa G
9.00 FC LOS GARKOS – FC KOTLETY
9.12 BUDMAR TEAM – OPAKOWANIAOK
9.24 PROMAX BEMOVO ELEKTRO KOMP – FC LOS GARKOS
9.36 FC KOTLETY – BUDMAR TEAM
9.48 OPAKOWANIAOK – PROMAX BEMOVO ELEKTRO KOMP
10.00 FC LOS GARKOS – BUDMAR TEAM
10.12 FC KOTLETY – OPAKOWANIAOK
10.24 PROMAX BEMOVO ELEKTRO KOMP – BUDMAR TEAM
10.36 FC LOS GARKOS – OPAKOWANIAOK
10.48 FC KOTLETY – PROMAX BEMOVO ELEKTRO KOMP

✅ Grupa H
11.00 ARSTON TEAM – YOUNG STARS
11.12 GRAJKI ZIELMAXU – CAR ZONE WROCŁAW
11.24 SAME ASY TEAM – ARSTON TEAM
11.36 YOUNG STARS – GRAJKI ZIELMAXU
11.48 CAR ZONE WROCŁAW – SAME ASY TEAM
12.00 ARSTON TEAM – GRAJKI ZIELMAXU
12.12 YOUNG STARS – CAR ZONE WROCŁAW
12.24 SAME ASY TEAM – GRAJKI ZIELMAXU
12.36 ARSTON TEAM – CAR ZONE
12.48 YOUNG STARS – SAME ASY TEAM

✅ 13:00 START Fazy Pucharowej Turnieju!

Program 28. Finału WOŚP. Będzie się działo – TUTAJ>>>




Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments