W niedzielę, 19 listopada na terenie ośrodka Piaski-Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się 9. Ostrowska Jesień Biegowa.

W ramach imprezy odbył się biegi na dystansie 42 km, 15 km, 10 km, 5 km, 5 km z psem, 5 km Nordic Walking oraz biegi dzieci i młodzieży. Łącznie w biegach dla dorosłych wystartowało 250 osób.

W biegu maratońskim najszybszy była Artur Drobczyński, który dystans 42 km pokonał z czasem 03:20:00. Tuż za nim linię mety minął Przemysła Ceglarek, a po chwili Paweł Miszczynski. Wśród kobiet najszybsza była Katarzyna Korniewska, druga Elżbieta Matkowska, a trzecia Magdalena Królikowska.

W biegu na 15 km zwyciężył Mateusz Grajek, który pobiegł z czasem 00:55:30. Drugi był Przemysław Majda, a trzecie Michał Rudko. Wśród kobiet najszybciej trasę pokonała Marlena Kocaj, druga była Paulina Rybczyńska, a trzecie Ewelina Kurzobrocka.

Dystans 10 km najszybciej pokonał Marcin Karasiński. Drugi był Kryspin Biniaszczyk, a trzeci Barłomiej Melka. Wśród kobiet najszybciej trasę pokonała Emilia Kasprzak. Druga była Katarzyna Wieczorek, a trzecia Michalina Litwin.

W biegu na 5 km najszybszy był Rafał Tomowiak. Drugi linie mety minął Michał Wawrzyniak, a trzeci Kondrad Janczak. Wśród kobiet najszybsza była na tym dystansie Ewelina Waliszewska. Druga była Małgorzata Kołodziej Czajka,a trzecie Svitlana Shepel.

W biegu z psem najszybszy ze swoim pupilem był Tomasz Mantas, a druga była Agnieszka Kijak. Trzeci linie mety minął Tomasz Witczak.

Marsz Nordic Walking wygrał Hieronim Winiarski. Drugi był Tadeusz Kasprzak,a trzeci Jacek Tomczak. Wśród kobiet najlepsza była Katarzyna Wawrzyniak. Druga linie mety minęła Anna maja, a trzecie Emilia Świderska.

Wszystkie wyniki dostępne są na stronie>> https://time4run.com.pl/imprezy/ostrowska-jesien-biegowa/

9. Ostrowska Jesień Biegowa – Galeria Zdjęć.

Zobacz również: Pierwsze tym sezonie „białe” morsowanie

Zobacz również: Derby Ostrowa na remis
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments