Strażaków zadysponowano dzisiaj na ulicę Księdza Jana Kompałły w związku z załączeniem się czujki dymu.
Do zdarzenia doszło w budynku Prokuratury Rejonowej w Ostrowie Wielkopolskim. Z budynku ewakuowano ponad 20 osób.
Na miejscu potwierdzono załączenie się czujki dymu, jednak nie doszło do żadnego zajęcia się ogniem.
Strażacy sprawdzili wszystkie pomieszczenia i nie stwierdzili zagrożenia pożarowego.
Zobacz również: Będą utrudnienia w ruchu na DK 36. Odbędzie się protest…



















