fot: UM Ostrów

Urząd Miasta Ostrowa Wielkopolskiego poinformował dzisiaj o stanie prac na terenie budowy hali widowiskowo – sportowej. Zakończone zostały już niemal roboty fundamentowe, wykonano kanalizację deszczową. W najbliższym czasie planowany jest m.in. montaż elementów trybun.

 

Plac parkingowy, który powstanie w najbliższym otoczeniu hali został już przygotowany pod profilowanie i wykonanie warstw konstrukcyjnych. Powstała tam także kanalizacja deszczowa.

Przeczytaj: Finisz prac na remontowanej trybunie

Przy powstającym budynku hali wykonano już 95% robót fundamentowych. Zamontowane jest 70% słupów prefabrykowanych, wykonano także ściany żelbetowe konieczne do montażu trybun stałych. Obecnie gotowych jest 50% instalacji sanitarnych podposadzkowych. Trwają prace murarskie konieczne do wykonania stropów i montażu trybun stałych, powstało też docelowe przyłącze wody.

Pod koniec lipca rozpocznie się montaż pozostałych słupów prefabrykowanych, a następnie elementów trybun. Kontynuowane będą roboty w okolicach Centrum Przesiadkowego i roboty murarskie. Rozpocznie się też montaż stropów prefabrykowanych i monolitycznych.

Warto zobaczyć również: Hala K1 w budowie. Galeria zdjęć.
ŹRÓDŁOUM Ostrów
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments