Żużlowcy Arged Malesa Ostrów U-24 zostali triumfatorami pierwszej w historii edycji U24 Ekstraligi. W finale zmierzyli się z Agromix Polcopper Unia Leszno U-24.

W pierwszym spotkaniu, które rozegrane zostało w ubiegły wtorek w Lesznie ostrowianie zwyciężyli 51:39. W trwającym właśnie spotkaniu na stadionie Miejskiej w Ostrowie po 10 biegach prowadzą już 40:20 i tym samym Arged Malesa Ostrów została triumfatorem pierwszej w historii edycji U24 Ekstraligi!

Po 10 biegu ogłoszono również, że na kolejny sezon w Ostrowie Wielkopolskim zostaje Matias Nielsen.

Zwycięzca dzisiejszego finału otrzyma puchar przechodni, a zawodnicy obu drużyn uczestniczących w drugim meczu finałowym oraz trenerzy i managerowie tych drużyn otrzymają pamiątkowe medale.

AKTUALIZACJA:

Ostatecznie dzisiejsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Arged Malesa Ostrów – 57:33.