Arka lepsza od Arged BMSlam Stal

0

[ngg src=”galleries” ids=”18″ display=”basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″]

W dzisiejszym spotkaniu Energa Basket Ligi Arka Gdynia pokonała ostrowski zespół Arged BM Slam Stal Ostrów – 75:65. W swoim debiucie w naszym zespole Casper Ware zdobył 14 punktów.

Już na początku spotkania goście uzyskali kilku punktowe prowadzenie. Ostatecznie po pierwszej kwarcie gdynianie prowadzili już 9 punktami i nie oddali prowadzenia do końca spotkania. W drugiej kwarcie Arka kontrolowała przebieg spotkania, zwiększając prowadzenie na jej koniec do 16 punktów.

Po zmianie stron w trzeciej kwarcie toczyła się wyrównana walka, jednak to sprawiło, że ostrowski zespół nie odrobił straty do rywali i po 30 minutach był wynik 45:63. Ostrowianie starali się odrobić straty w ostatniej kwarcie, jednak przewaga gości była zbyt duża i kontrolowali oni przebieg wydarzeń na boisku.

Ostatecznie Arged BM Slam Stal przegrała przed własną publicznością 65:75

Najwięcej punktów dla ostrowskiego zespołu zdobyli dzisiaj się Mike Scott oraz Casper Ware po 14. Casper Ware dopiero w sobotę przyleciał do Polski i zdobył dzisiaj 14 punktów i miał po jednej zbiórce i asyście.

Arged BMSlam Stal Ostrów – Arka Gdynia 65:75 (14:23, 15:22, 16:18, 20:12)

Arged BMSlam Stal Ostrów: M. Scott 14, C. Ware 14, M. Chyliński 12, I. Maraš 10, M. Nowakowski 5, S. King 4, M. Kostrzewski 3, S. Łukasiak 2, P. Żołnierewicz 1, W. Kowalenko 0, D. Szymkiewicz 0,

Arka Gdynia: J. Bostic 18, J. Florence 17, R. Upshaw 9, M. Ginyard 7, A. Łapeta 6, D. Dulkys 6, K. Szubarga 4, M. Ponitka 3, J. Garbacz 3,  D. Wyka 2, B. Wołoszyn 0,