Urząd Miejski Ostrowa Wielkopolskiego poinformował o awarii sieci wodociągowej i problemach z wodą na trzech ulicach.

W związku z awarią na sieci wodociągowej mieszkańcy ulic MazurskiejToruńskiej oraz Brackiej są obecnie pozbawieni dostępu do wody. Trwają intensywne prace związane z usuwaniem awarii.

Problem z dostępem do wody może potrwać jeszcze kilka godzin.

Zobacz również: Odbędą się bezpłatne badania