Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wlkp. organizują V edycję szkolenia z zakresu technik samoobrony „Bezpieczna Kobieta” skierowaną do mieszkanek powiatu ostrowskiego.

„Bezpieczna Kobieta to trzydniowe szkolenie skierowane dla wszystkich pełnoletnich kobiet – mieszkanek powiatu ostrowskiego, które chcą dowiedzieć się jak zadbać o własne bezpieczeństwo w sytuacji zagrożenia. Szczególnie zapraszamy Panie, które czują się zagrożone fizycznie oraz te, które na codzień pracują w sytuacjach stresowych.

Szkolenie jest całkowicie bezpłatne – instruktorami będą policjanci ostrowskiej komendy. W ramach szkolenia każda z uczestniczek pozna podstawowe zasady technik samoobrony, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz będzie miała możliwość uczestnictwa
w spotkaniu z policyjnym profilaktykiem społecznym.

„Bezpieczna Kobieta” zostanie zorganizowana w sali gimnastycznej Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Odolanowskiej 19, zajęcia odbywać się będą w godz. 16:30 – 18:30. Wszystkie uczestniczki obowiązuje strój sportowy!

Terminy do wyboru:

I grupa – 2,3,4 marca 2020 r.

II grupa – 9,10,11 marca 2020 r.

Zapisy trwają do 21 lutego 2020r.! Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o zgłoszenie mailowe na adres: patrycja.struminska@po.policja.gov.pl z dopiskiem „Bezpieczna kobieta”. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest dołączenie właściwego, wypełnionego formularza zgłoszeniowego.

W razie pytań można się kontaktować z sierż. Patrycją Strumińską z Wydziału Prewencji KPP w Ostrowie Wielkopolskim: tel. 62 73 77 239 lub 572-895-982
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments