fot: UM Ostrów Wielkopolski

W Szkole Podstawowej nr 4 powstała sala zabaw dla najmłodszych w której dzieci będą mogły aktywnie spędzać czas i integrować się z rówieśnikami. Mają teraz do dyspozycji labirynt, basen z kulkami, tor przeszkód i inne atrakcje.

Bajkoland w Szkole Podstawowej nr 4 im. Królowej Jadwigi w Ostrowie Wielkopolskim o efekt Inicjatywy Lokalnej. To narzędzie, dzięki któremu ostrowianie we współpracy z samorządem mogą podjąć działania na rzecz realizacji zadań publicznych.

Pomysł takiej sali zgłosili rodzice, a Miasto przyjęło go do realizacji w ramach Inicjatywy Lokalnej. Inicjatorzy projektu, w ramach wsparcia zadania, pomogli uporządkować pomieszczenie i przygotować je do nowej inwestycji. Dziś najmłodsi z uczniów, ale i dzieci ze świetlicy szkolnej będą mogły korzystać z tego miejsca.

– To świetna inicjatywa, która z pewnością da uczniom „Czwórki” wiele uśmiechu! A ta radość będziemy najpiękniejszym efektem współpracy samorządu z mieszkańcami – podkreśla Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Zobacz również: Poleci gorąca woda z kranu. W tych dniach lepiej uważać
ŹRÓDŁOUM Ostrów
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments