zdjęcie poglądowe

W Pałacu w Lewkowie realizowane będzie nagranie płyty z kolędami w opracowaniu Feliksa Nowowiejskiego. W związku z tym będą pewne ograniczenia w zwiedzaniu Muzeum.

28 i 29 grudnia 2023r. Pałac w Lewkowie będzie nieczynny dla zwiedzających. Wystawy stałej w tych dniach nie będzie można zwiedzać, ponieważ w Sali Balowej Muzeum w Lewkowie będzie realizowane nagranie płyty z kolędami w opracowaniu Feliksa Nowowiejskiego.

W tych dniach będą dostępne trzy inne wystawy czasowe – Świat zmysłów w Dużej Oranżerii, meble Thoneta w Dawnej Wozowni i fotograficzna wystawa pokonkursowa w Ogrodzie Różanym w parku.

W nagraniu weźmie udział Daria Stachowicz – sopranistka, która pochodzi właśnie z Lewkowa oraz Robert Adamczak – pianista, nauczyciel w ostrowskiej Szkole Muzycznej oraz Profesor UAM w Kaliszu. Płyta ukaże się na przełomie stycznia i lutego 2024r.

– Obok tych znanych nam wszystkim kolęd, znajdzie się na niej też kilka mniej znanych, przepięknych, koncertowych kolęd tego kompozytora – podkreśla Daria Stachowicz.

Płyta jest realizowana w ramach przyznanego stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Projekt wspiera również Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim oraz firma CamDivision.

Zobacz również: Starosta z wizytą świąteczną u przedszkolaków
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments