Znak zakaz ruchu Ostrów Wielkopolski
zdjęcie poglądowe

W niedziele, 26 marca w związku z organizowanym IX Ostrowskim ICE MAT Półmaratonem, wystąpią utrudnienia w ruchu w centrum Ostrowa Wielkopolskiego.

Bieg odbędzie się przy ograniczonym ruchu kołowym, a utrudnienia w ruchu wystąpią w godzinach od 12:30 do 15:30.

Start biegu Rynek, naprzeciw wejścia do Ratusza, dalej ulicami Wrocławską, Staszica, Gimnazjalną, Ledóchowskiego, Śmigielskiego, nawrót, dalej Ledóchowskiego, Limbową, Głogową, Grabową i z powrotem Limbową, Ledóchowskiego, Kościelną do Rynku – trzy pętle. Po trzeciej pętli meta przy ul. Rynek (linia start-meta).

Zobacz również: W ostrowskim Parku Miejskim zawisły budki lęgowe

Ponadto jak informuje ostrowskie MZK w związku z organizacją biegu ulicznego w niedzielę, 26 marca w godzinach od 12:30 do 16:00 wprowadzone zostają ograniczenia w kursowaniu autobusów następujących linii:

LINIA C:

Wycofane zostają kursy odjeżdżające z Centrum przesiadkowego o godz. 13:15, 14:05, 15:15.

LINIA NR 10:

Wycofane zostają kursy z kierunku Dwernickiego pętla o godz. 14:00 i z Komuny Paryskiej pętla o godz. 12:45, 14:50.

LINIA NR 25:

Wycofane zostają kursy z kierunku Zacharzew pętla o godz. 13:35, 15:20 i z Komuny Paryskiej pętla o godz. 12:35, 14:30.

LINIA NR 2:

Kursy o godz. 13:40, 15:00 z Topoli Małej od przystanku Głogowska pojadą ulicami Głogowską, Partyzancką, Plac 23 Stycznia, Raszkowską, M. Konopnickiej, Al. Słowackiego, Królowej Jadwigi, Harcerską i dalej po dotychczasowej trasie. Nieczynny przystanek: Al.Powstańców Wlkp.

Kursy o godz. 13:00, 14:20, 15:40 z Pruślina od przystanku Kaliska Bank pojadą ulicami Harcerską, Królowej Jadwigi, Al. Słowackiego, M. Konopnickiej, Raszkowską, Plac 23 Stycznia, Partyzancką i dalej po dotychczasowej trasie. Nieczynne przystanki: Gimnazjalna, Plac Bankowy.

LINIA K-1:

Kurs o godzinie 12:45 z Zacharzewa od przystanku Głogowska do Armii Krajowej pojedzie z pominięciem przystanków: Al. Powstańców Wlkp. oraz Gimnazjalna.

LINIA NR 8:

Kursy o godzinie 12:40, 14:00, 15:20 z Komuny Paryskiej od przystanku Piłsudskiego do Placu Bankowego pojadą przez ulicę Kompałły. Pominięte zostaną przystanki Kaliska bank oraz Gimnazjalna.

Kursy o godzinie 13:15, 14:40 z Bema cmentarz od przystanku Głogowska do Piłsudskiego pojadą przez ulicę Kompałły. Pominięte zostaną przystanki Al. Powstańców Wlkp. oraz Ledóchowskiego–park.

Dla powyższych kursów w obu kierunkach zamiennie obowiązywać będzie przystanek przy ul. Kompałły.

LINIA M:

W kierunku Kalisza kurs o godz. 14:45 na terenie miasta Ostrowa Wielkopolskiego pojedzie po trasie: od przystanku Głogowska ulicami Sienkiewicza, Wojska Polskiego, Al. Słowackiego, Limanowskiego, Kaliska i dalej po dotychczasowej trasie. Nie obowiązuje przystanek: Kompałły.

W kierunku Ostrowa Wielkopolskiego kurs o godz. 13:21 na terenie miasta Ostrowa Wielkopolskiego pojedzie po trasie: od przystanku Kaliska Spomasz ulicami Limanowskiego, Al. Słowackiego, Konopnickiej, Plac 23 Stycznia, Partyzancką oraz Sienkiewicza do Centrum przesiadkowego.

Obowiązuje dodatkowo przystanek: Partyzancka.

Nie obowiązują przystanki: Kompałły, Plac Bankowy.

Zobacz również: Czy radni stracą mandaty? Urząd Wojewódzki analizuje materiał w sprawie czwórki ostrowskich radnych
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments