Dzisiaj w Ostrowie o godzinie 19.00 w ramach protestu przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji zamierzają protestować ostrowianki.

W sobotę o godzinie 19.00 osoby, które nie zgadzają się z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego o którym pisaliśmy w tym artykule – Trybunał Konstytucyjny zadecydował w sprawie aborcji ze względu na wady płodu – zamierzają spotkać się w Parku Miejskim przy amfiteatrze.

W sobotę o godzinie 19-tej spotykamy się w Parku Miejskim przy amfiteatrze i idziemy w Marszu milczenia przez ulicę Kaliską, Rynek do kościoła Fara… Zabieramy plakaty, banery (co mamy lub zrobimy… może być zwykła kartka) i znicz lub wkład np. żeby dodać powagi sytuacji… – czytamy w opublikowanych zapowiedziach o akcji.

W związku z obostrzeniami związanymi z panująca pandemią w ramach Marszu Milczenia ostrowianki przejdą ulicami miasta, jednak jak czytamy w opublikowanych informacjach o planowanej akcji – „Pamiętajcie o maseczkach i dystansie… Nie gromadzimy się, tylko idziemy…To jest spacer, nie zgromadzenie! Nie krzyczymy, nie prowokujemy, idziemy w odstępach… !!!”
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments