Za trzy tygodnie odbędzie się na boisku sportowym przy ulicy Krotoszyńskiej VI Międzynarodowego Turnieju im. Jerzego Kryjoma. Wśród przedmiotów jakie będzie można wylicytować będą dwie koszuli meczowe Lecha Poznań z autografami zawodników.

W czwartek, 8 sierpnia organizatorzy turnieju poinformowali, że podczas pobytu w Poznaniu przekazane zostały im gadżety i koszulki Lecha Poznań – „Odwiedziliśmy także zaprzyjaźniony klub KKS Lech Poznań i w natłoku obowiązków udało nam się spotkać z przyjacielem turnieju – Sławomirem Mizgalskim oraz z organizatorem Turnieju Lech Cup – Hubertem Nowackim. Zostały nam przekazane gadżety klubowe dla dzieci oraz dwie najnowsze koszulki meczowe z autografami całego zespołu, które zostaną przekazane na licytacje dla Karoliny.”

Oczywiście nie tylko te dwie koszulki będą licytowane. Jak informowali tydzień temu organizatorzy VI Międzynarodowego Turnieju im. Jerzego Kryjoma – „ Zorganizowana zostanie także licytacja wartościowych gadżetów piłkarskich, koszulki Reprezentacji Polski z podpisami całej drużyny oraz voucher na mecz Ligi Mistrzów z udziałem Manchesteru City wraz z opłaconym pobytem i przelotem dla rodzica z dzieckiem, koszulki Roberta Lewandowskiego z podpisem i kilka innych wartościowych gadżetów dla fanów piłki nożnej i nie tylko. Cała zebrana suma zostanie przeznaczona na rehabilitację i dalsze leczenie Karoliny!

O rzeczach jakie będzie można wylicytować oraz o godzinach licytacji oczywiście będziemy informować na naszym portalu.

Więcej o Międzynarodowym Turnieju im. Jerzego Kryjoma przeczytacie państwo TUTAJ>>>

Patronem medialnym VI Międzynarodowego Turnieju im. Jerzego Kryjoma jest portal Twój Ostrów.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments