Ostrowianie doczekali się nowoczesnej hali, jednak z uwagi na pandemię nie mogło się odbyć oficjalne otwarcie Areny Ostrów. Władze miasta przygotowały jednak jej oficjalne otwarcie, które odbędzie się w dniach 10-12 września 2021 roku.

Hala widowiskowo sportowa Arena Ostrów pomimo, że działa już od pewnego czasu nie była dostępna dla wszystkich kibiców. Z uwagi na panujące obostrzenia nie odbyło się również jej oficjalne otwarcie. Jak poinformowały władze miasta oficjalne otwarcie dla mieszkańców się jednak odbędzie i zaplanowano je na 10-12 września 2021 roku.

W piątek, 10 września o godzinie 18.00 odbędzie Oficjalne otwarcie Areny Ostrów. Dla mieszkańców ma być przygotowane widowisko z efektami świetlnymi, z pokazem laserowym i występami grupy tanecznej oraz show muzycznym.

W sobotę, 11 września o godzinie 19.00 odbędzie się koncert Kuby Badacha poświęcony pamięci Andrzeja Zauchy.

W niedzielę 12 września rozegrany zostanie mecz koszykówki, gdzie Arged BM Stal Ostrów podejmować będzie WKS Śląsk Wrocław.

Na ten pierwszy dzień do Areny Ostrów mają być zaproszeni mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego i wejście będzie na podstawie zaproszeń. Będą one dystrybuowane m.in. w ramach rad osiedli, organizacji pozarządowych i społecznych działających w Ostrowie. Niestety z uwagi na obowiązujące rygory sanitarne nie będą mogli być zaproszeni wszyscy mieszkańcy.

Na koncert będzie mogło wejść około 3000 osób i bilety będą w cenie 20zł.
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

Jednak chyba nie dla wszystkich. W sumie bilet każdy sobie może kupić i zobaczyć jak wygląda hala w środku.

Jak można kupić bilet na sobotni koncert?

Dzisiaj ma być uruchomiona na platformie biletserwis.pl, a od przyszłego tygodnia w punkcie sprzedaży w Arenie Ostrów