W poniedziałek, 24 czerwca, do Ostrowa Wielkopolskiego przyjedzie Prezydent RP Andrzej Duda. Ostrowscy spacerowicze, chcą przywitać prezydenta białymi różami oraz trzymając w rękach Konstytucję RP.

 

Jak możemy przeczytać na facebookowej stronie organizowanego wydarzenia przez Ostrowski Spacer Protestacyjny „Łańcuch Światła”: „Białe róże i Konstytucja RP”. Ostrowscy Spacerowicze- w strojach firmowych i konstytucyjnych, mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego- powitajmy godnie Andrzeja Dudę – Prezydenta RP, czyli „białe róże i Konstytucja”. Przynieśmy je na Rynek w Ostrowie Wielkopolskim- 24 czerwca 2019 roku o godz. 16.00. Pokażmy, że nie ma naszej zgody na ustawiczne łamanie Konstytucji Rzeczypospolitej przez głowę państwa!”

 

Jak pisaliśmy dzisiaj potwierdzona została informacja, że w poniedziałek, 24 czerwca, Prezydent RP Andrzej Duda przyjedzie do naszego miasta, gdzie na godzinę 16.30 na ostrowskim rynku zaplanowane jest spotkanie z mieszkańcami powiatu ostrowskiego. Planowane jest wtedy wystąpienie Prezydenta RP.

 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments