W niedzielę, 13 czerwca w Jankowie Przygodzkim odbyła się pierwsza impreza biegowa w ramach cyklu „Powiat Ostrowski Biega”. Na starcie V Dyszki Pięciu Stawów stanęło ponad 200 zawodników.

Najszybszy w biegu na 10 km był dzisiaj Bartosz Pawlaczyk, który dystans trasy pokonał z czasem 0:35:15. Drugi linię mety minął Mateusz Grajek, a trzeci Marcin Grzegorowski.

Wśród kobiet najszybsza była Olga Kazimirowa, która dystans 10 km pokonała z czasem 0:42:40. Druga była Anna Górska, a trzecia Edyta Marciniak.

W klasyfikacji Nordic Walking najszybciej trasę 5 km pokonał Hieronim Winiarski. Za nim linię mety minął Jacek Guzek, a trzeci Maciej Król. Wśród kobiet najszybsza była Irena Szymanowska, druga Aldona Siwik, a trzecia Halina Więcław.

Zapraszamy również do galerii zdjęć z dzisiejszego biegu, którą znajdziecie na naszym sportowym profilu w mediach społecznościowych. Link do galerii z biegu>> https://www.facebook.com/sportowyostrowpl