Trwa zbiórka na leczenie 8-letniego ostrowianina, Maksia Mareckiego. Niestety, Maksio ma trzecią wznowę śmiertelnie niebezpiecznego nowotworu – neuroblastomy.

O chorobie Maksia Mareckiego pisaliśmy m.in w tych artykułach>> Maksio z Ostrowa walczy z rakiem o życie. Prowadzone były zbiórki w ramach których udało się zebrać potrzebne kwoty na leczenie.

– Dzięki Waszej pomocy leczenie drugiej wznowy Maks przeszedł w szpitalu w Barcelonie, specjalizującym się w leczeniu dzieci z najcięższymi przypadkami neuroblastomy… Lekarze wytoczyli najcięższe działa… Synek przeszedł chemio- i immunoterapię. Tyle dni leczenia i dramatycznej walki o życie i zdrowie. Tyle bólu i łez… Jednocześnie prowadziliśmy zbiórkę – najpierw na leczenie w Barcelonie, potem na szczepionkę przeciwko wznowie w USA. Kiedy udało nam się uzbierać 100%, wierzyliśmy, że najgorsze za nami. Wróciła nadzieja, którą brutalnie nam odebrano – piszą rodzice na stronie zbiórki.

Dlatego też rodzice musieli uruchomić kolejna zbiórkę na kolejne leczenie, a rodzice potrzebują kolejne ponad 2 mln złotych aby uratować życie 8-letniego Maksia.

– Jeszcze niedawno świętowaliśmy zakończenie onkologicznego koszmaru… Maksio zakończył leczenie w Barcelonie, kolejnym etapem miała być szczepionka przeciwko wznowie, podana za kilka miesięcy. Byliśmy już tak blisko końca… Niestety, nowotwór okazał się bardziej przebiegły od nas! Badania pokazały dwie nowe zmiany w kościach… Nasz superbohater kolejny raz musi przywdziać zbroję do walki… Choć jesteśmy zrozpaczeni, dla tego boskiego uśmiechu będziemy walczyć dalej… – piszą rodzice na stronie uruchomionej zbiórki dla Maksia.

Jak informowali w środę, rodzice Masia – Koszmar leczenia trwa. Znów czas odmierzają kolejne podania chemii… 24 marca, w. piątek, Maksiu zakończył drugi cykl. Teraz ma parę dni na regenerację zmęczonego leczeniem organizmu.  Włosy  wypadają garściami… To już kolejny raz. Maksiu to bardzo przeżywa… Dla niego to oznaka, że jest inny, że jest bardzo chory…

Pomóc można poprzez wpłatę na stronie zbiórki https://www.siepomaga.pl/zycie-maksia lub udział w aukcjach charytatywnych https://www.facebook.com/groups/1882661101985190/
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

Pomagam