30-letni mieszkaniec Pleszewa, poszukiwany listem gończym został zatrzymany i trafił do Aresztu Śledczego w Ostrowie Wielkopolskim. Mężczyzna, najbliższe 2,5 roku spędzi w więzieniu.

W czwartek, 13 kwietnia w Kotlinie, policjanci z Wydziału Kryminalnego pleszewskiej komendy zatrzymali 30-letniego mieszkańca Pleszewa. Mężczyzna był poszukiwany od ubiegłego roku listem gończym, wydanym przez Sąd Rejonowy w Jarocinie. Ma na swoim koncie udział w bójce, uszkodzenie mienia i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Przeciwko 30-latkowi toczą się także sprawy dotyczące rozboju i niealimentacji.

Mężczyzna został zatrzymany, gdy kierował samochodem marki Audi. Jak się okazuje 30-latek nie posiada uprawnień do kierowania i ma zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Miał ponadto przy sobie narkotyki – amfetaminę i metamfetaminę, a w samochodzie znajdował się pistolet z pojemnikiem na gaz i dwie sztuki amunicji.

Zatrzymany mężczyzna trafił do Aresztu Śledczego w Ostrowie Wielkopolskim. Odpowie też za posiadanie narkotyków, a biegły z dziedziny broni i balistyki przeprowadzi specjalistyczne badanie zabezpieczonej broni.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments