Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim w minionym tygodniu zatrzymali 3 osoby poszukiwane Listami Gończymi.

7 maja policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim zatrzymali kobietę. 35-latka była poszukiwana Listem Gończym.

W następnym dniu funkcjonariusze wymienionego wydziału zatrzymali 49- latka, który ukrywał się przez kilka lat przed wymiarem sprawiedliwości, a był poszukiwany na podstawie Listu Gończego.

9 maja został również zatrzymany 33-latek, który był poszukiwany Listem Gończym.

Kobieta oraz dwóch mężczyzn najbliższy czas spędzą w Areszcie bądź Zakładzie Karnym.


Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego zajmują się m. in. poszukiwaniami osób będących w zainteresowaniu wymiaru sprawiedliwości. Zawsze w takich przypadkach, działania Policji poprzedzone są rozpoznaniem, gromadzeniem informacji o poszukiwanych i miejscach, w których mogą się ukrywać. W działania te, są także zaangażowani policjanci Wydziału Prewencji, dzielnicowi, którzy poprzez dobre rozpoznanie rejonu służbowego i regularny kontakt z lokalną społecznością, pomagają zatrzymać osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments