W Urzędzie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim podpisano umowę na ponad 6,5 mln złotych na drugi etap zadania – budowę boiska z nawierzchnią naturalną, które powstanie w ramach Centrum Sportowo – Treningowego “Za parowozownią”.

Na zdegradowanym terenie w rejonie ulic Okólnej, Składowej i Kilińskiego powstanie centrum treningowo – sportowe dla młodych, ostrowskich piłkarzy. W I etapie zadania powstaje tam boisko ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 115 m x 75 m wraz z pełną infrastrukturą. W ramach inwestycji powstanie przyłącze i instalacja wodociągowa, przyłącze i kanalizacja deszczowa, przyłącze i kanalizacja sanitarna oraz instalacja elektryczna – w tym oświetlenie oraz monitoring. Powstanie ogrodzenie panelowe o długości 830 m.b., ogrodzenie betonowe długości 260 m.b., ogrodzenie z siatki przeciwpyłowej długości 40 m.b., a także piłkochwyty długości 350 m.b.

W ramach drugiego etapu inwestycji powstanie drugie boisko z nawierzchnią naturalną oraz budynek toalety. W ramach zadania wykonane zostanie boisko z nawierzchnią naturalną o wymiarach 115 x 75 m wraz z całą infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu wokół boiska oraz trybuną główną – 559 miejsc i trybuną gości – 50 miejsc, a także budynek toalety. Koszt drugiego etapu zadania to 6 588 435,38 złotych.

Na obiekcie trwają już prace w ramach pierwszego etapu, a właśnie podpisano umowę na realizację drugiego etapu. Prace w ramach pierwszego etapu powinny zakończyć się na początku drugiej połowy roku, a termin realizacji drugiego etapu to 12 miesięcy od dnia przekazania placu budowy. Plac zostanie przekazany wykonawcy w marcu.
ŹRÓDŁOUM Ostrów
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments