Charytatywne morsowanie dla Marcelka. Zdjęcia. Wideo

0

Dzisiaj na ostrowskich Piaskach wykąpali się miłośnicy zimowych kąpieli. Było to również morsowanie charytatywne podczas którego zbierano pieniądze na operację Marcela Komorowskiego.

Jak co niedzielę, na Ośrodku Piaski-Szczygliczka zebrali się dzisiaj miłośnicy zimowych kąpieli, którzy wspólnie wykąpali się w małym zbiorniku. Woda miała dzisiaj temperaturę 2.9 st. C, a powietrze 3.9 st. C.

Podczas dzisiejszej wspólnej kąpieli zbierane były pieniądze na operację dla Marcela Komorowskiego z Ostrowa Wielkopolskiego, który urodził się bez prawego ucha i przewodu słuchowego. Jego wada nazywa się Mikrocja z Atrezją prawego przewodu słuchowego. Marcel nie słyszy całkowicie na prawą stronę, przez co jego rozwój jest znacznie spowolniony. Nadzieją jest kompleksowa operacja odbudowy kanału słuchowego lub wszczepienia aparatu słuchowego oraz plastyki małżowiny usznej metodą Medpor w szpitalu California Ear Institute w Palo Alto. Niestety koszt takiej operacji to 300 tys. zł.

Pomóc Marcelkowi możecie poprzez wpłatę w ramach prowadzonej zbiórki przez Fundacje Warto Żyć Dla Kogoś. LINK do ZBIÓRKI
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments