Wysokie ceny za ogrzewanie
zdjęcie poglądowe

W mediach społecznościowych działa grupa „Ostrowianie przeciwko OZC”, gdzie zbierają się osoby, które sprzeciwiają się cenom za energie cieplną dostarczanym przez Ostrowski Zakład Ciepłowniczy.

– Szanowni Mieszkańcy, jeśli macie już dosyć wysokich stawek za ogrzewanie w ramach ciepła dostarczanego przez Ostrowski Zakład Ciepłowniczy zapraszamy Was do naszej grupy. Naszym celem jest zmiana tej sytuacji !!! Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wziąć czynny udział w pracach grupy – czytamy na rozprowadzanej ulotce, którą organizatorzy grupy zachęcają do drukowania i rozwieszania po klatkach schodowych swoich bloków.

Ponadto organizatorzy zapraszają osoby, które „nie boją się zaprotestować i wyjść na ulice w obronie swoich praw”.

Jak rozwinie się przedmiotowa grupa i czy faktycznie dojdzie ro protestu z pewnością przekonamy się wkrótce, gdyż jak piszą jej organizatorzy – „Zdajemy sobie sprawę z tego, że czas nagli. Równocześnie pragniemy, aby do tej walki o nasz dobrobyt włączyli się wszyscy tworzący Naszą Społeczność. W związku z tym, staramy się przygotować takie mechanizmy, które pozwolą nam, abyśmy Wspólnie podejmowali decyzje co do kierunku w jakim Wspólnie będziemy zmierzać”.

O ewentualnych protestach, będziemy oczywiście informować w ramach naszego portalu.

Zobacz również: Nagrody i premie w ostrowskim Urzędzie Miejskim. Takie kwoty wypłacono w 2023 roku
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

Popieram,jestem za bi też mam dość wysokich oplat za ozc

Również popieram. Węgiel staniał a oni podnoszą ceny…Rząd zapewniał nas ze jak rozdawał po 3 tys dla osób co mają piece ze ozc tez dostanie dotacje by nie podwyższał cen. Wiec zatem jaka jest prawda?! Ozc robi z ludźmi co chce a gdzie jakieś kontrolę?! Ludzie w zimnie siedzą…