Jacek Dryjański
fot: facebook.com/events/1288955848440292/

W niedziele, 4 lutego w Przygodzicach w ramach zbiórki środków na budowę hospicyjnego domu dla Aniołków w Zaleszanach odbędzie się charytatywne morsowanie.

W ramach akcji zbierania funduszy na budowę Domu Aniołków w Zaleszanach dla dzieci nieuleczalnie chorych onkologicznie pleszewianin Jacek Dryjański zamierza spędzić w lodowatej wodzie, aż 504 minuty w sztafecie 4 x 126 minut. To jest łącznie 8 godzin i 24 minuty.

Morsowanie odbędzie się w Przygodzicach na terenie Gminnego Ośrodka Kultury i organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do dopingowania śmiałka. Podczas akcji będą zbierane pieniądze do puszek.

Pomóc można również poprzez wsparcie zbiórki na stronie https://zrzutka.pl/504km gdzie w ramach akcji zbierania środków na rzecz budowy domu hospicyjnego Łukasz Szpunar chce przebiec 504 km.

– Łukasz biegnie prze Polskę 504 km a ja będę siedział w lodowatej wodzie 504 minuty w sztafecie 4 x 126 minut, żeby zebrać jak najwięcej pieniędzy na budowę miejsca w którym te dzieci w ciszy, spokoju i pod fachową opieką mogły spędzać swoje ostatnie dni na tym świecie. Oczywiście najlepiej byłoby, żeby budowa tego domy wcale nie była potrzebna ale niestety takie jest życie. Przybywajcie, wpłacajcie i pomagajcie – pisze Jacek Dryjański na stronie wydarzenia w mediach społecznościowych.

Zobacz również: Ostrowski oddział dla najmłodszych pacjentów rozbudowany
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments