Ostrowscy policjanci zachęcają do wstąpienia w szeregi Policji. Zainteresowani mogą sprawdzić swoje umiejętności podczas pokonywania toru przeszkód, który jest jednym z elementów postępowania kwalifikacyjnego do Policji.

Dla tych, którzy chcą wstąpić do służby w Policji, mundurowi wspólnie z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach organizują spotkania. Chętni do służby mogą sprawdzić swoje możliwości fizyczne oraz czy zaliczyliby pierwszy etap kwalifikacyjny, ubiegając się o pracę w Policji. Podczas spotkań policjanci monitorują pokonanie toru przeszkód, korygując ewentualne błędy.

Test sprawności fizycznej jest jednym z etapów, który czeka kandydatów do służby w Policji. Polega on na pokonaniu sprawnościowego toru przeszkód w określonym czasie. Wyniki zostają przeliczone w systemie punktowym. Test zostaje zaliczony, jeśli kandydat uzyska czas określony jako minimalny – 1 min. 41 s. Tor przeszkód oraz normy czasowe przeliczane na punkty, które są jednakowe zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Przypominamy, że osoby zainteresowane służbą w Policji, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00 mogą uzyskać informacje oraz złożyć wymagane dokumenty w Zespole Kadr i Szkolenia Wydziału Ogólnego Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Odolanowskiej 19.

Zainteresowani, którzy złożyli dokumenty i będą chcieli sprawdzić swoje umiejętności podczas pokonywania toru przeszkód mogą się kontaktować telefonicznie z Wydziałem Ogólnym KPP w Ostrowie, tel: 62/ 73 77 325.
ŹRÓDŁOostrow-wielkopolski.policja.gov.pl
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments