Cyrk Arena ponownie wyruszył w trasę po Polsce, by zachwycać małych i dużych widzów swoimi niezwykłymi pokazami. W najbliższym czasie wystąpi w Ostrowie Wielkopolskim.

Artyści zaprezentują nowy, niezwykle barwny i zadziwiający spektakl „Cyrk Marzeń 2023″ w którym znalazły się najciekawsze numery sztuki cyrkowej. 

Cyrk Arena gwarantuje wysokiej klasy rozrywkę, która sprawi, że goście wyjdą z namiotu zauroczeni klimatem i atmosferą cyrku. Po raz pierwszy zaprezentuje sensacyjne rozpędzone koła śmierci, czyli wielkie wahadło o długości 8 metrów wiszące w powietrzu i obracające się wokół własnej osi. W nim dwoje śmiałków, którzy figurami akrobatycznymi podniosą adrenalinę do granic możliwości.

Ponadto w programie 2023 widzowie zobaczą ulubieńca polskiej publiczności – Klauna Johnatana Fuublee, a także akrobacje na wrotkach, kominiarzy na drabinach, skoki na trampolinie, linę pionową, ewolucje na sztrabatach w duecie oraz unikatowe akrobacje na linie luźnej. Wszystko to w niesamowitej oprawie świetlnej. 

„Arena” to także plan filmowy najnowszej produkcji Jerzego Skolimowskiego „IO”, laureata Festiwalu w Cannes i kandydata do Oscara. W filmie wzięli udział artyści występujący w Cyrku Arena, a także cyrkowy osiołek, główny bohater „IO”. Podczas wizyty w cyrku będzie można zobaczyć oryginalne filmowe wnętrza cyrkowe, wozy, namiot i artystów. Cyrk Arena zaprasza na 2 godziny pokazów najwyższej jakości!


Dla naszych czytelników mamy 2 podwójne bilety na sobotni program w Ostrowie. Co należy zrobić, żeby otrzymać zaproszenie:

Wysłać nam wiadomość mailową w tytule „CYRK” na adres konkurs@twojostrow.pl oraz z wiadomością w której treści musi się znaleźć: imię, nazwisko i numer telefonu, abyśmy mogli się skontaktować i przekazać jak odebrać bilety.

Bilety otrzyma 1 i 20 osoba od której otrzymamy wiadomość mailową. Liczy się czas i kolejność wpływu wiadomości na naszą skrzynkę.
W czwartek powiadomimy zwycięzców o sposobie odbioru biletów. Dane przesłane nam w wiadomościach po zakończeniu konkursu i rozdaniu biletów zostaną automatycznie usunięte z naszej skrzynki mailowej.

AKTUALIZACJA:

Osoby, które otrzymają bilety zostały o tym fakcie powiadomione. Dziękujemy wszystkim za wiadomości. Państwa maile zostaną wykasowane z naszej skrzynki.

Zobacz również: Efektownie zakończyli sezon. Sporo motocykli zjechało na ostrowski rynek
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments