Czy na terenie po byłym dworcu PKS w Ostrowie powstanie centrum handlowe? /foto/

0

W połowie września teren byłego dworca PKS w Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Dworcowej został ogrodzony, pojawił się sprzęt budowlany. Ma w tym miejscu powstać obiekt handlowo-usługowy.

W połowie września teren byłego dworca PKS w Ostrowie został ogrodzony, a na terenie pojawił się sprzęt budowlany. Obecnie nic się nie dzieje w tym miejscu, a jak informuje nasz portal firma Metropolitan Investment S.A, która jest inwestorem powstającego tam obiektu – „Na ten moment nadal trwają prace koncepcyjne naszej inwestycji, które wyłonią jej ostateczny kształt, a co za tym idzie, także terminy oraz partnerów, których będziemy chcieli zapraszać do współpracy.

Zgodnie z pierwotnym planem inwestycja obejmuje obiekt handlowo-usługowy w modelu retail park, z lokalizacją przy ulicy Dworcowej 16 w Ostrowie Wielkopolskim. Łączna powierzchnia najmu parku handlowego zgodnie z założeniami to 3 489 m². Koncepcja zakłada najemców z branży modowej, elektronicznej i kosmetycznej, a także sklep z artykułami dekoratorskimi.

W przyszłości obiekt ten może wyglądać jak w swoich wizualizacjach przedstawiło Innebo sp. z o.o. Biuro Architektoniczne z Warszawy.

fot: http://innebo.com/portfolio/hopstop-ostrow-wielkopolski/
fot: http://innebo.com/portfolio/hopstop-ostrow-wielkopolski/

Oczywiście do sprawy będziemy wracać i jak pojawią się nowe informacje do tego jak faktycznie będzie wyglądał obiekt powstający na byłym dworcu PKS w Ostrowie, poinformujemy o tym na naszym portalu.

Tak były dworzec PKS w Ostrowie wyglądał w czerwcu tego roku – ZOBACZ TUTAJ>>>
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments