W pełni zaszczepionych, czyli dwiema dawkami preparatów od firm Pfizer/BioNTech, Moderna i AstraZeneca lub jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson, jest w Polsce 19 725 2793 osób. Liczba wszystkich wykonanych w naszym kraju szczepień przeciw COVID-19 wynosi 38 280 933 osoby. Trzecią dawkę przyjęło 157 310 osób. Dawkę przypominającą – 465 856 osób.

W powiecie ostrowskim przynajmniej jedną dawką zaszczepionych jest 80 404 osób. W pełni zaszczepionych w naszym powiecie są 78 474 osoby.

Szczegółowe dane dotyczące ilości osób zaszczepionych w poszczególnych gminach powiatu ostrowskiego.

GminaMieszkańcy zaszczepieni min.1 dawkąProcent mieszkańców zaszczepionych min.1 dawką (%)Mieszkańcy w pełni zaszczepieniProcent mieszkańców w pełni zaszczepionych (%)
Ostrów Wielkopolski (m)3942955,13854253,9
Przygodzice (w)606049,5589348,2
Nowe Skalmierzyce (m-w)734247719546
Ostrów Wielkopolski (w)903147,1881046
Raszków (m-w)539145,4523644,1
Odolanów (m-w)659244,9643943,9
Sośnie (w)267140,7259239,5
Sieroszewice (w)388840,2376739

Zobacz również: Koronawirus. Papież: w imię Boże proszę o dostęp wszystkich do szczepionek. Najnowsze dane




Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments