W poniedziałek, 13 maja, w Forum Synagoga w Ostrowie odbyła się Debata Europejska podczas której rozmawiano o korzyściach i niebezpieczeństwach naszej obecności w Unii Europejskiej. Podsumowano również minione 15 lat i rozmawiano o przyszłości Unii Europejskiej.

 

W debacie uczestniczyli Beata Klimek prezydent miasta Ostrowa, Leszek Miller, Prezes Rady Ministrów w latach 2001 – 2004, dr Andrzej Grzyb, Poseł do Parlamentu Europejskiego, Marek Jurek, Poseł do Parlamentu Europejskiego, Marszałek Sejmu w latach 2005 – 2007, profesor Zdzisław Krasnodębski, Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego oraz dr Sylwia Spurek, Radczyni Prawna, Zastępczyni Rzecznika Praw Obywatelskich w latach 2015 – 2019.

Moderatorem debaty był red. Edwin Bendyk z Tygodnika „Polityka”.

Do udziału w debacie zaproszona była również Ewa Kopacz oraz Andżelika Możdżanowska. Jak poinformowały one organizatorów debaty obowiązki nie pozwoliły im skorzystać z zaproszenia.

Debata transmitowana była na profilu społecznościowym prezydent miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Całość w poniższym linku.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments