Przemek Kossakowski spotkanie autorskie
Fot: UM Ostrów

W środę, 6 lutego, odbędzie się spotkanie z Przemkiem Kossakowskim, który prowadził kilka programów telewizyjnych. Od roku 2012 powstało takie cykle programów, jak: „Kossakowski szósty zmysł”, „Kossakowski Inicjacja”, „Kossakowski nieoczywiste”, „Kossakowski, być jak…”, „Kossakowski wtajemniczenie”.

Przemysław Kossakowski jest postacią nietuzinkową. Jego barwne życie nadaje się za pewne na scenariusz całkiem dobrego filmu. A wszystko za sprawą faktu, iż uwielbia zadania specjalne. Jest wielbicielem między innymi malarstwa flamandzkiego, baletu, boksu, czy też hip hopu made in Poland. Ukoronowaniem jego starań edukacyjnych były studia w Instytucie Plastyki na Wydziale Wychowania Artystycznego WSP.

W programie „Kossakowski. Inicjacja” udowodnił, że nie boi się zadań specjalnych, których wymienić by można niezwykle wiele.

Program „Kossakowski Wtajemniczenie” to połączenie najlepszych elementów wcześniejszych produkcji. Był realizowany w Europie, Azji, oraz Ameryce południowej.

Organizatorem spotkania jest Biblioteka Publiczna im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

Spotkanie miało odbyć się w Czytelni Biblioteki Głównej przy ul. Wolności, jednak z powodu dużego zainteresowania organizowane spotkanie z Przemkiem Kossakowskim zostaje przeniesione na salę widowiskową OCK. Spotkanie odbędzie się w środę, 6 lutego. o godz. 18.00.
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments