Młodzi zawodnicy LKS Tajfun mają za sobą udane występy w II Grand Prix Wielkopolski Młodzików, w Pucharze Burmistrza Zdun oraz w II Grand Prix Wielkopolski Juniorów w tenisie stołowym.

W Poznaniu rozegrano II Grand Prix Wielkopolski Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym. Rewelacyjnie w tych zawodach zagrali młodzi zawodnicy LKS Tajfun. Kategorię młodzików wygrał Filip Pioch, a Agata Strzelczak zajęła 3 miejsce, przegrywając tylko jeden mecz w turnieju. Bardzo dobre szóste miejsce wywalczył Tymon Kokot.

Dzięki zwycięstwu Filip Pioch uzyskał bezpośredni awans do Grand Prix Polski, a Agata Strzelczak i Tymon Kokot wystartują w eliminacjach do GP. Grand Prix Polski zostanie rozegrane w dniach od 25-27 listopada w Sępólnie Krajeńskim.

Natomiast w Zdunach rozegrano turniej tenisa stołowego o Puchar Burmistrza Zdun z okazji Święta Niepodległości. Pierwsze miejsce w kategorii młodziczek zdobyła Agata Strzelczak. Kategorię młodzików wygrał Filip Pioch, a drugie miejsce wywalczył Tymon Kokot.

Ponadto w Czempiniu rozegrano II Grand Prix Juniorek i Juniorów w tenisie stołowym. Bardzo dobre szóste miejsce w turnieju GP wywalczył Robert Baranowski, który stoczył kilka wygranych zaciętych pojedynków. Dopiero w meczu o wejście do finału po bardzo trudnym pojedynku, przegrał z Krzysztofem Gościniakiem z UKS Słowian Mrowino i w całym turnieju wywalczył szóste miejsce. Natomiast Jan Setecki, po nierównej grze w turnieju, wywalczył 21 miejsce.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments