W dniach od 17 do 18 grudnia 2022 roku w Kraśniku odbył się 7 Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego w którym wystartowało wielu zawodników z czołówki krajowej Polski, jak również zawodniczki i zawodnicy z Ukrainy.

Z sobotniego turnieju eliminacyjnego do niedzielnego turnieju głównego awansowała dwójka młodzików z zespołu LKS Tajfun: Filip Pioch i Tymon Kokot. O krok od awansu do turnieju głównego była nasza młodziczka Agata Strzelczak, która w bezpośrednim pojedynku o awans minimalnie przegrała z zawodniczką z Rzeszowa 3:2. Nie udało się również awansować kadetowi Bartłomiejowi Rudowiczowi.


W niedzielnym turnieju świetnie spisali się nasi młodzicy. Filip Pioch po bardzo dobrej grze w całym turnieju, dopiero w finale musiał uznać wyższość Gracjana Dębskiego z Przemyśla. Natomiast Tymon Kokot w pierwszym swoim niedzielnym meczu również przegrał ze zwycięzcą turnieju, ale dzięki ambitnej walce wywalczył 5 miejsce w turnieju.