Na naszych drogach trwa przedświąteczny ruch. Niestety dochodzi również do zdarzeń drogowych. Służby ratunkowe zostały dzisiaj zadysponowane m.in. na ulicę Wolności w Ostrowie oraz do Przybysławic.

Na ulicę Wolności w Ostrowie służby zostały zadysponowane do 52-letniej rowerzystki, która jak wynikało ze zgłoszenia miała zostać potracona przez samochód osobowy. Kobieta została przetransportowana do szpitala na badania.

Aktualizacja: Jak się okazało obrażenia 52-latki określone zostało poniżej dni 7 i zdarzenia zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Natomiast w Przybysławicach doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Jak wynika ze wstępnych informacji jeden z kierujących wykonywał manewr skrętu na posesję. Jadący za nim kierujący samochodem marki Suzuki nie chciał się z nim zderzyć, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem marki Honda. W wyniku tego uszkodzony został również samochód marki Seat.

Do szpitala zostały przewiezione dwie osoby.

Zobacz również: Tragiczny wypadek w regionie. Nie żyje motocyklista


Jeśli jesteś świadkiem jakiego zdarzenia, chcesz ostrzec innych lub poinformować – prześlij nam informacje, zdjęcie przez formularz kontaktowy lub poprzez wiadomość prywatną na portalu FB
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments