W dwóch tragicznych wypadkach zginęło dwóch młodych mężczyzn z naszego regionu. We wczorajszym wypadku pod Miliczem zginął 22-letni mieszkaniec Krotoszyna, a w szpitalu w Kaliszu zmarł 23-latek ranny w wypadku w Pietrzykowie w powiecie kaliskim.

W sobotę 1 lutego około godziny 6.00 doszło do wypadku w miejscowości Pietrzyków w gminie Koźminek, w powiecie kaliskim. Samochód osobowy marki Citroen kierowany przez 23-latka wypadł z drogi i dachował. Mężczyzna był reanimowany na miejscu wypadku i w stanie ciężkim został przetransportowany do kaliskiego szpitala. Niestety 23-latek zmarł wczoraj w szpitalu.

We wtorek około godziny 12.00 na drodze krajowej nr 15 przed miejscowością Miłochowice doszło do tragicznego wypadku, gdzie na podstawie wstępnych czynności przeprowadzonych przez policjantów na miejscu zdarzenia ustalono, że w stronę Milicza jechał samochodem typu bus marki Mercedes Sprinter 22-letni mieszkaniec Krotoszyna. Po wyjechaniu z łuku drogi w prawo kierowca busa stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, gdzie Mercedes przewrócił się na bok przygniatając kierowcę. Mężczyzna na skutek odniesionych obrażeń ciała zmarł na miejscu zdarzenia.

Obecnie policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zaistniałych wypadków.

Niestety również wczoraj doszło do tragicznego wypadku w Ostrowie – Śmiertelne potrącenie pieszego na Waryńskiego
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments