Policja Ostrów Wielkopolski

Na obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Najpierw kierujący ciężarówką chcąc uniknąć czołowego zderzenia zjechał z drogi i wjechał do rowu, a następne po wprowadzeniu ruchu wahadłowego w tył skutera wjechał samochód osobowy.

Wczoraj około godziny 20.00 na obwodnicy na odcinku pomiędzy galerią a miejscowością Karski kierujący samochodem osobowym wyprzedzał ciężarówkę i kontynuował manewr pomimo jadącego z naprzeciwka innego samochodu. Kierujący samochodem ciężarowym chcąc unikać czołowego zderzenia zjechał na bok. Niestety samochód ciężarowy wypadł z drogi i się przewrócił. Kierowca sam opuścił pojazd, nic mu się nie stało.

Jak wynika ze wstępnych informacji kierowca samochodu osobowego najpierw odjechał z miejsca zdarzenia, jednak powrócił na miejsce po około godzinie.

Na drodze wprowadzony został ruch wahadłowy i wtedy doszło do kolejnego zdarzenia. W tył skutera, który zatrzymał się przed strażakami kierującymi ruchem wjechał samochód osobowy marki BMW. Poszkodowany została 31-letni kierujący skuterem, który zabrany została do szpitala.

Zobacz również: Ukradł skarbonę kościelną


Jeśli jesteś świadkiem jakiego zdarzenia, chcesz ostrzec innych lub poinformować – prześlij nam informacje, zdjęcie przez formularz kontaktowy lub poprzez wiadomość prywatną na portalu FB
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments