Dzisiaj jest Black Friday, czyli dzień dużych przecen na oferowane towary, niestety nie każdy przedsiębiorca postępuje uczciwie. Co roku wiele osób zgłasza, że ceny podczas tego dnia zamiast być niższe są wyższe od normalnych.

Jeśli chcemy kupić dzisiaj w promocyjnych cenach produkty w sklepach rtv/agd to musimy skorzystać ze strony https://fakefriday.org/. Internauta napisał program, który przez kilka miesięcy sprawdzał i zapisywał ceny w popularnych internetowych sklepach z elektroniką.

W ten sposób powstała baza danych i możemy dzisiaj prześledzić jakie ceny miał dany produkt w okresie ostatnich 6 miesięcy.

– Napisałem bota, który kilka razy w miesiącu sprawdzał ceny produktów w sklepach z elektroniką. Podaję tutaj najniższą cenę jaką bot odczytał w ostatnich 6 miesiącach. To są ceny takie jakie podawały strony. Łącznie kilkadziesiąt tysięcy produktów ma tutaj swoje ceny. – czytamy na stronie fakefriday.org.

Jak można przeczytać komentarze w sieci strona ma działać prawidłowo, gdyż użytkownicy sprawdzili ceny kupowanej elektroniki w danym okresie i ceny się zgadzały.

Niestety ciężko w Polsce znaleźć prawdziwe promocje takie jak na przykład w USA, dlatego warto sprawdzić cenę na przestrzeni kilku miesięcy, a dzięki tej prostej stronie będzie to teraz możliwe. Przynajmniej jeśli chodzi o sklepy RTV/AGD.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments