Dzisiaj odbędzie się 5 Ostrowskie Forum Kobiet

0

Dzisiaj w Ostrowie w klubie Stara Przepompownia odbędzie się 5 Ostrowskie Forum Kobiet pt. „Kobiecość – energia przyszłości”.

Podczas 5 Ostrowskiego Forum Kobiet w Ostrowie gościć będziemy:

DJ Wika – Wirginia Szmyt najstarsza DJ-ka w Polsce

Mądra Babcia – Beata Borucka, czyli Mądra Babcia – najsłynniejsza babcia polskiego Internetu. Zjednoczyła i rozruszała polskie babcie, tworząc dla nich w sieci liczne miejsca zdobywania wiedzy, nawiązywania kontaktów i dzielenia się doświadczeniem z babciowania.

Recital: Joanna Juszczak – Aktorka scen muzycznych. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, w klasie śpiewu solowego prof. Wojciecha Maciejowskiego. Swoje umiejętności doskonaliła podczas Mistrzowskich Kursów Wokalnych.
Ukończyła z wyróżnieniem Studium Piosenkarskie im. Czesława Niemena w Poznaniu oraz Studium Musicalowe w Poznaniu. W roku 2013 zdała międzynarodowy egzamin muzyczny otrzymując dyplom Rady Brytyjskich Królewskich Szkół Muzycznych.
Swoje zainteresowania muzyką i teatrem rozwijała od najmłodszych lat, biorąc udział w licznych warsztatach wokalno-aktorskich a także festiwalach muzycznych w Polsce i za granicą. Z Teatrem Muzycznym w Poznaniu związana jest od 2012 roku. Występowała gościnnie w Teatrze Polskim w Poznaniu. Od 2019 roku współpracuje z zespołem jazzowym GantleSwing.

Warsztaty z ekspertami.

Wykład z Mądrą Babcią na temat znaczenia kobiecości w dzisiejszym świecie
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments