Dzisiaj na ostrowskich orlikach rozegrany zostanie charytatywny Turniej Świąteczna Paczka z OLPNA 2019 podczas którego zbierana będzie żywność dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Ostrowa.

Dzisiejszy turniej to nie tylko ostatnie w tym roku spotkanie na ostrowskich orlikach zespołów grających w rozgrywkach Playarena Ostrów. Podczas turnieju zbierana będzie bowiem żywność długoterminowa, np. mąka, cukier, makaron, ryż, kasza, olej itd oraz słodycze, która zostanie przekazana potrzebującym mieszkańcom Ostrowa.

Harmonogram Gier Turnieju Świąteczna Paczka z OLPNA 2019!

Orlik KANTAKA (grupy A / B)
11.00 NIEDZIELNE GRAJKI – FC DRZEWCE
11.12 MAT BUD TEAM – EKO ENERGIA
11.24 NIEDZIELNE GRAJKI – EKO ENERGIA
11.36 FC DRZEWCE – MAT BUD TEAM
11.48 FC DRZEWCE – EKO ENERGIA
12.00 NIEDZIELNE GRAJKI – MAT BUD TEAM
12.12 INNOVARE – FC KOTLETY
______________________________
12.24 FC PONALEWCE – FC WALKIELONA
12.36 WKS WĘGRY – INNOVARE
12.48 FC KOTLETY – FC PONALEWCE
13.00 FC WALKIELONA – WKS WĘGRY
13.12 INNOVARE – FC PONALEWCE
13.24 FC KOTLETY – FC WALKIELONA
13.36 WKS WĘGRY – FC PONALEWCE
13.48 INNOVARE – FC WALKIELONA
14.00 FC KOTLETY – WKS WĘGRY

Orlik KOZI BOREK (grupy C / D)
11.00 UFO TEAM – WELL DONE TEAM
11.12 ZIELONY ŚWIAT – ZIELMAX
11.24 UFO TEAM – ZIELMAX
11.36 WELL DONE TEAM – ZIELONY ŚWIAT
11.48 WELL DONE TEAM – ZIELMAX
12.00 UFO TEAM – ZIELONY ŚWIAT
______________________________
12.12 WF-PLYTY.PL – SAME ASY TEAM
12.24 PROMAX ELEKTRO KOMP – MAHLE TEAM
12.36 FC WĘŻOWE ŻELKUSIE – WF-PLYTY.PL
12.48 SAME ASY TEAM – PROMAX ELEKTRO KOMP
13.00 MAHLE TEAM – FC WĘŻOWE ŻELKUSIE
13.12 WF – PLYTY.PL – PROMAX ELEKTRO KOMP
13.24 SAME ASY TEAM – MAHLE TEAM
13.36 FC WĘŻOWE ŻELKUSIE – PROMAX ELEKTRO KOMP
13.48 WF – PLYTY.PL – MAHLE TEAM
14.00 SAME ASY TEAM – FC WĘŻOWE ŻELKUSIE

Orlik SP1 (grupy E / F)
11.00 PHU ELZBYCH – FC KALINIEC
11.12 FC LOS GARKOS – BUDMAR TEAM
11.24 START NABYSZYCE – PHU ELZBYCH
11.36 FC KALINIEC – FC LOS GARKOS
11.48 BUDMAR TEAM – START NABYSZYCE
12.00 PHU ELZBYCH – FC LOS GARKOS
12.12 FC KALINIEC – BUDMAR TEAM
12.24 START NABYSZYCE – FC LOS GARKOS
12.36 PHU ELZBYCH – BUDMAR TEAM
12.48 FC KALINIEC – START NABYSZYCE
______________________________
13.00 FC CZERWONA – DYNAMO KONIN
13.12 INSTALATOR OSTRÓW – OMBUD
13.24 EW TRANS OSTRÓW – FC CZERWONA
13.36 DYNAMO KONIN – INSTALATOR OSTRÓW
13.48 OMBUD – EW TRANS OSTRÓW
14.00 FC CZERWONA – INSTALATOR OSTRÓW
14.12 DYNAMO KONIN – OMBUD
14.24 EW TRANS OSTRÓW – INSTALATOR OSTRÓW
14.36 FC CZERWONA – OMBUD
14.48 DYNAMO KONIN – EW TRANS OSTRÓW
______________________________

Faza Pucharowa Turnieju – Orlik SP1

➡ Ćwierćfinały
15.00
15.12
15.24
15.36

➡ Półfinały
15.48
16.00

➡ Mecz o 3 miejsce
16.12

➡ Finał Turnieju
16.24

Zobacz również: Trwa również charytatywny Turniej Koszykówki Samorządowcy i Przyjaciele




Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments