Dzisiejszy styl życia wymusza na nas często konieczność szybkich i wygodnych rozwiązań. Bardzo często gdzieś się śpieszymy, czy to do pracy, na spotkanie albo odebrać dzieci z przedszkola. Nie zawsze mamy czas spokojnie usiąść i nacieszyć się poranną kawą. Wszystko robimy w biegu, dlatego często też korzystamy z możliwości zamówienia naszego ulubionego napoju na wynos. Za każdym razem więc otrzymujemy jednorazowy kubeczek. Za każdym razem musimy też go wyrzucić. Takim sposobem, możliwe, że w pełni nieświadomie przyczyniamy się do produkcji śmieci, które zaczynają stanowić poważny problem dla naszej planety. Nie mamy również możliwości kontroli, z jakich materiałów wytwarzane są te jednorazowe opakowania, jesteśmy tu zdani na łaskę lokalu, w którym zamawiamy. Być może zastanawiasz się teraz Czy da się to zmienić. Czy możesz mieć na to realny wpływ? Sprawdź jakie rozwiązanie oferujemy Ci dzięki ofercie naszego sklepu SlowPack.

Kubki wielorazowe – skończ  ze sztucznymi jednorazówkami

Kubki wielokrotnego użytku to produkty, dzięki którym będziemy w stanie ograniczyć produkcję śmieci. Zamiast zamawiać kawę lub inny napój w kolejnym plastikowym kubeczku, zaproponuj sprzedawcy, aby wykorzystała twój kubek. 

Eko kubki wielorazowe w naszej ofercie zaspokoją wymagania każdego klienta. Znajdziesz tu ergonomiczne kubki wielorazowe z bambusa w wielu wariantach stylistycznych i kolorystycznych. Niezwykle lekkie i wytrzymałe sprawdzą się do zimnych i gorących napojów. Wszystkie nasze produkty powstały z tworzyw recyklingowych bez użycia tworzyw sztucznych w pełnej zgodzie z naturą.

Posiadamy również bardzo wygodne składane kubki wielorazowe wykonane z certyfikowanego silikonu LFGB. Po złożeniu bez problemu zmieszczą się w torebce, plecaku czy nawet kieszeni. Dzięki temu będziesz mógł go mieć zawsze przy sobie kiedy tylko będziesz potrzebował. Zaprojektowany został, aby maksymalnie ułatwić użytkowanie. Wygodna szczelna zatyczka i zakrętka dają gwarancję, że nie wylejesz ani kropli. Po użyciu możesz go wrzucić do zmywarki, rozkładając na części w bardzo prosty sposób. Pozwoli Ci to na używanie go przez długi czas.

Poznaj pełną ofertę SlowPack – wypróbuj ekologiczne butelki na wodę

Podobnie ma się sprawa z piciem wody. Odruchowo sięgamy po butelkę gdy jesteśmy spragnieni. To całkowicie naturalne, odpowiednie nawodnienie jest kluczowe dla naszego dobrego zdrowia i samopoczucia. Jednak większość producentów butelkuje wodę w szkodliwy plastik. Dzięki ekologicznym butelkom na wodę SlowPack picie wody będzie przyjemnością i przysłuży się korzystnie środowisku naturalnemu. Zafunduj sobie elegancką butelkę wielokrotnego użytku z naturalnych materiałów, a obiecujemy Ci, że nie będziesz mogła się z nią rozstać. Nasze produkty cechują się ciekawym wzornictwem i kształtem, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Koniec z jednorazowymi plastikowymi butelkami. Czas postawić na ekologię! Jeżeli chcesz dołączyć do nas w misji ochrony naszej planety – zapraszamy do sklepu SlowPack.
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments

Unikam opakowań plastikowych czy jednorazowych. Kawę wolę przygotować w domu i potem z termosu spokojnie w pracy wypiję. A jak już na szybko kupuję butelkę wody, to wybieram cisowiankę, ze względu na eko świadomość producentów i cienkie ścianki butelki, co daje mniej plastiku.

Nie jestem zwolennikiem takich rzeczy. W domu totalnie zrezygnowałam nawet z picia butelkowanych wód czy napojów. Zastąpiłam to domowym systemem filtrowania wody 4swiss. Zero plastiku, podstawiam szklankę i mam wodę. Jak chce to dodaję cytrynę i mięte i też dobrze smakuje.