Arged Rebud KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski pokonała we wczorajszym spotkaniu w ostrowskiej Arenie zespół MMTS Kwidzyn 32:31.

Jeszcze przed rozpoczęciem spotkania można było spodziewać się wyrównanej rywalizacji. W mecz lepiej weszli gospodarze, jednak rywale nie pozwalali na wiele i po chwili to oni wyszli na prowadzenie. Jednak również tutaj gospodarze też nie pozwalali na wiele i szybko niwelowali przewagę gości. Ostatecznie po 30 minutach było po 17.

Po zmianie stron KPR objął prowadzenie, jednak rywale nie odpuszczali i do końca trwała wyrównana walka. Losy spotkania rozstrzygnęły się w ostatniej minucie, gdzie przy stanie 31:31 prowadzenie i zwycięstwo ostrowianom zapewnił Marek Szpera.

Arged Rebud KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – MMTS Kwidzyn 32:31 (17:17)