Jesienna edycja największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach zawita po raz pierwszy do Ostrowa Wielkopolskiego. W ramach wydarzenia oferowany jest bogaty asortyment, a w szczególności bardzo dużo nowych gatunków i okazyjnie tanie rośliny kolekcjonerskie.

Z edycji na edycję organizatorzy powiększają oferowany asortyment, dlatego na uczestników czeka ponad kilkaset odmian roślin wyselekcjonowane przez specjalistów z branży. Dostępne są także okazy kolekcjonerskie jak i akcesoria komplementarne do domowej uprawy roślin.

Jak zapewniają organizatorzy warto się wybrać na Festiwal Roślin, gdyż:

  • Oferowane rośliny doniczkowe są bez zbędnych pośredników i tym samym jakoś roślin jest wyższa niż np. w marketach;
  • Na cenówkach drukowana jest cenę sprzedaży na festiwalu oraz podobnej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać oszczędności, jakie zyskujemy;
  • Ceny już od 5zł, a akceptowana jest karta, gotówka oraz BLIK;
  • Oferowane są małe i duże rośliny oraz doniczki. Każda roślina zamawiana jest w większej ilości, żeby każdy mógł wybrać coś dla siebie;
  • Ponadto oferowane będą wyselekcjonowane: ekonawozy, podłoża, środki ochrony roślin, literatura i akcesoria dla pasjonatów.

Festiwal Roślin odbędzie się w sobotę i niedzielę, 14-15 października w 3mk Arena Ostrów przy ul. Kowalczyka 1. W sobotę w godzinach 8.00 – 20.00, a w niedzielę 10.00-18.00.

Zobacz również: Pracownicy Urzędu przeprowadzą kontrole u części mieszkańców
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy. Dodaj swój....
Inline Feedbacks
View all comments